קורס סייבר

 קורס סייבר הוא קורס רחב, עשיר ומקצועי המהווה חלק מתכניות הכשרה רחבות בעולמות האבטחה, המתקפה וההגנה הקבירנטית אלו עוסקים בסוגיות של אבטחת המידע וניהול אירועים של חדירות מערכי האבטחה הקיימים. הצרכים של התעשייה דורשים הבנת סייבר והתעסקות יומיומית עם סוגיות של ניהול ומיגון של מסדי הנתונים, של מערכות התקשורת, של הענן ושל כל התשתית העסקית ובאשר היא.

הבנה של המפה, של איך הדברים עובדים ואף להכיר את הכלים הקיימים ולדעת איך לעבוד איתם זו דרישה אלמנטרית שהולכת ונהיית יותר ויותר חיונית גם למי שאינו עוסק בתחום באופן ישיר, אבל גם כתחום עיסוק, מקצוע וקריירה, פיתוח מיומנויות והבנה תמיד ימצאו חיוניים, בכל מצב, בכל שלב ותמיד יעשירו את קורות החיים ויפתחו דלתות לעצמאיים ובעלי העסקים בתחומים השונים.

הקורס מספק הכשרה טכנולוגית אינטנסיבית ומקיפה אשר כוללת גם הכנה נרחבת ובעיקר מעשית לדרישות המשק בהסמכות ופותח דלתות לעיסוק מעשיר, מעניין, מגוון , עם המון כסף ואפשרות לניידות אינסופית. הוא מאפשר לקבל הכשרה מקיפה ויסודית החל מהשלבים הראשונים ביותר גם עבור מי שאין לו שום רקע, ניסיון או הבנה בתחום. בתי הספר הטובים מעניקים גם חיבור למעסיקים השונים בתעשייה ובכך מקלים על תהליכי החדירה למשק.

בעודו מהווה תחום קריירה יוצא דופן, עולם הסייבר כל כך שזור בחיינו שהכרות עמו תטיב עם כל אדם ולא רק עם מי שרוצה לבנות קריירה בתחום. גם בהיבט המקצועי, קורס סייבר יסיע במציאת עבודה גם לתפקידים שאינם קשורים בתחום.

מהו קורס סייבר?

קורס סייבר הוא למעשה מערך לימודים מעשיים שמטרתם לספק שתי מטרות מרכזיות. הראשונה היא להעניק הכשרה אפקטיבית ורחבה דיה שתאפשר לעסוק בתחום, לרבות עמידה בדרישות ההסמכה השונות המקומיות וכן הבינלאומיות. המטרה השנייה שאותה קורס סייבר ממלא היא אספקתו של הבסיס הנדרש להכשרה אקדמית עתידית.

מערך לימודי סייבר, בפרט במרכזי לימוד רציניים, יכלול לרוב סדרה של קורסי סייבר שבנויים כמכלול של הכשרה יסודית ומעמיקה, אלו מתחילים בלימודי קורס סייבר למתחילים הכולל לימודי מבוא, נגיעה בסוגיות של אתיקה ומוסר, רגולציה, הכרות עם מבנה המחשב, הרשת והענן, אופני מיגון ומתקפה, היכרות עם מערכות, היכרות עם טכניקות לניהול אירועים והרשימה עוד ארוכה. באופן כללי ובפרט בעידן קורונה, קורס סייבר אונליין תהיה הדרך הנפוצה יותר לרכישת השכלה ובפרט השכלת סייבר.

למי מתאים ללמוד קורס סייבר?

קורס אבטחת מידע וסייבר מתאים לכל מי שרוצה להבין איך העולם המודרני עובד ולאן הולכים הדברים, הן ברמה הכללית וברמת התפקוד הפרטית והיום יומית הן לצורכי הבנה בלבד והן לצורכי יישום ואף למטרות עבודה.

עולם הסייבר תופס נתח גדל והולך בתעשייה כשלעצמו, וכן חלק בלתי נפרד מענפים רבים יותר ויותר כך שעולם העבודה דורש ידע בעולם הסייבר, החל מידע בסיסי לכל הפחות ועד להמתקצעות שלמה בעולם העשיר והמגוון כל כך הזה.

כל מי שרוצה לבנות לעצמו מקצוע יציב, חזק ומניב לעתיד, לעלות על גל הקדמה ולהבטיח הבנה מעמיקה וידע בעל ערך רב שהדרישה עבורו רק תלך ותגדל ימצא בלימודי מיישם הגנת סייבר ערך רב. לימודי אבטחת מידע

מה לומדים בקורס סייבר?

בקורס סייבר לומדים תוכן עיוני ומעשי הנוגע לעולם הקבירנטי, לעולם הביג דאטה, לעולם האבטחה והפריצה של נתוני מידע. לרוב קורס סייבר יתחלק לפי רמות, כאשר במקומות רציניים תוכלו למצוא מבחר של קורסים במבחר של רמות לרבות תוכניות הכשרה עם הכנה להסמכות בכיתות קטנות ומענה אקדמי לכל דבר ועניין. למרות שעדיין מדובר בעולם לא ממוקצע הצורך והדרישה לאנשים מיומנים ובעלי ידע ומומחיות בתחום רק הולך וגדל ואיתו גם ההכרה האקדמית לצורך בהכשרות ותארים מותאמים במיוחד.

בין תכני הלימוד אותם תלמדו במסגרת לימודי סייבר, כאשר בימים שלנו הלימודים יתבצעו און ליין, תוכלו ללמוד לינוקס, ניהול רכיבי מידע, הצפנה ובקרה, תכירו ותעבדו במעבדות סייבר וזאת רק ההתחלה.

תכני הקורס שיטפלו גם בסוגיות של רגולציה, חקיקה ופרוטוקולים לטיפול באירועי אבטחה לצד לימודים מעשיים של טיפול במערכי אבטחה וטיפול בפרצות אבטחה במקומות השונים בהם עלולות להתקיים,

איך לבחור מוסד לימודי?

למוסד האקדמי יש השפעה משמעותית על איכות ההכשרה שאותה תקבלו, כמו גם על התועלת שאותה תקבלו מהלימודים עצמם. מטבע הדברים, מוסדות לימוד שמחוברים לתעשייה יהיו המוסדות שיספקו אפשרויות תעסוקה עם תום הלימודים ואלו יהיו גם מוסדות הלימוד עם התכנים המעודכנים ביותר בהתאם למה שקורה בתעשייה בפועל.

את מוסד הלימודים יש לבחור בהתאם לתכני הלימוד, מידת הרצינות של המקום, כן יש מקום לתת משקל לשכר הלימוד אם יש כי לזכור שהכשרות מקצועיות עולות כסף וזאת ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות למען עצמכם- להשקיע בעצמכם.

על מנת לקבל אינדיקציה טובה תוכלו לעשות השוואה בין תוכניות הלימוד של מוסדות הלימוד שרלוונטיים עבורכם ולתת משקל גם לתכני הלימוד שאותן מוסד הלימוד מפרסם לרוב.

מהן אפשרויות התעסוקה?

לימודי אבטחת מידע מעניקים שפע של הזדמנויות תעסוקה במגוון של תעשיות ולא רק בהייטק, למעשה כל ארגון גדול כיום זקוק לאנשי סייבר בעוד שגם דרך עצמאית פתוחה למומחים לרווחה.

קורס מגן סייבר רציני מצייד את הבוגרים שלו במגוון של כלים מעשיים ושימושיים שונים לרבות הענקת ההכנה הנדרשת לקראת קבלת הסמכה מקצועית, מה שפותח את אפשרויות התעסוקה בארגונים גדולים ובינלאומיים וביחד איתם.

מקצוע הסייבר הוא מקצוע ללא גבולות והוא מתאים במיוחד לאנשים שרוצים להישאר מעודכנים ורלוונטיים. הצורך בידע מקצועי בתחומי אבטחת המידע, ניהול משברי מתקפות סייבר והיכרות עם ביג דאטה מהרמה הבסיסית ביותר ועד לרמות הגבוהות והמקצועיות ביותר נדרשת

כל מוסדות הלימוד

הטכניון

השאירו פרטים וצוות הטכניוi יחזרו אליכם בהקדם!

John Bryce

השאירו פרטים ו- JOHN BRYCE יחזרו אליכם בהקדם!

HIT

השאירו פרטים ו- HIT יחזרו אליכם בהקדם!

HackerU

השאירו פרטים ו- HackerU יחזרו אליכם בהקדם!

Kernelios

השאירו פרטים ו- Kernelios יחזרו אליכם בהקדם!

אוניברסיטת בר אילן

השאירו פרטים ואוניברסיטת בר אילן תחזור אליכם בהקדם!

See Security

השאירו פרטים ו- See Security תחזור אליכם בהקדם!

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות