איפה כדאי ללמוד קורס סייבר?

לאור הביקוש ההולך והגדל בתעשייה המקומית כמו גם בכל העולם לאנשים שמבינים סייבר ומסוגלים לספק את הסחורה במונחי אבטחה, אבל לא רק. כן, הביקוש הגדול הוא לא רק בצד המאבטח, מטבע הדברים, ולמרות שאנו רגילים לחשוב על אותם האקרים כעל אוטודידקטים בהכרח, זה רחוק מלהיות המצב. לכולם הרבה יותר נגיש ונוח כשמקורות הלימוד שלהם מרוכזים לכדי קורסים מובנים, וכולם חייבים ללמוד ולהתחיל איפשהו, גם ההאקרים הטובים בעולם, ובמיוחד הם, למדו והשקיעו לא מעט במערכי ההכשרה והלימוד של עצמם.

דגשים לבחירת מוסד לימודים

מאחר וההיצע מנסה לענות על צרכי הביקוש ואכן ניתן למצוא לא מעט מרכזי לימוד כיום, אשר מאפשרים גישה לידע ומעבירים קורסי הכשרה בתחום חשוב מאד להגיע להחלטה ממקום מושכל ולבחור נכון את המקום שיעניק לכם את הכלים לחדור אל השטח ולעשות את הטוב ביותר שלכם.

למרבה המזל יש כמה קריטריונים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הזאת ויהפכו אותה לתהליך חיובי ובעיקר בטוח עבורכם. זירו, ההשקעה שלכם בעצמכם היא ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו לעשות לא רק עבור עצמכם אלא גם עבור כל מי שקרוב אליכם ומשפחה בפרט.

השכלה זה חשוב. יחד עם זאת, חשוב לא פחות ניצול יעיל של המשאבים שעומדים לרשותנו, ואלה כוללים את הכסף שתשקיעו על שכר הלימוד וגם את אובדן ההכנסה שיתרחש בעקבות שעות הלימודים שיצטרפו ללוח הזמנים השגרתי ויגבו את שלהם לא רק בשעות הפרונטליות, אלא גם בשעות התרגול הנדרשות כדי להגיע למצוינות. דברים אלה נאמרים לא בגלל שלימודים היא השקעה לא משתלמת כלכלית, ההפך הוא הנכון. לימודים היא השקעה משמעותית שצריך להבין את היקף המשמעות שלה, אבל מעל לכל ספק זו ההשקעה הכי טובה שאתם יכולים לעשות בחיים.

לימודים באשר הם ובפרט לימודי סייבר מחייבים תנאים מסוימים כדי להיות מצוינים באמת ולהעניק את מה שנדרש על מנת להפיק את המקסימום מהשקעה המשמעותית הזאת, לכן ולפני שמחליטים איפה לעשות קורס סייבר חשוב קודם להבין למה לעשות קורס סייבר אונליין. כמובן שמיותר לציין שאנחנו עדיין נמצאים בעידן הזום, הסגר והבידודים, ולכן הלימודים עדיין מתקיימים במתכונת וירטואלית.

כל מוסדות הלימוד

הטכניון

השאירו פרטים וצוות הטכניוi יחזרו אליכם בהקדם!

John Bryce

השאירו פרטים ו- JOHN BRYCE יחזרו אליכם בהקדם!

HIT

השאירו פרטים ו- HIT יחזרו אליכם בהקדם!

HackerU

השאירו פרטים ו- HackerU יחזרו אליכם בהקדם!

Kernelios

השאירו פרטים ו- Kernelios יחזרו אליכם בהקדם!

אוניברסיטת בר אילן

השאירו פרטים ואוניברסיטת בר אילן תחזור אליכם בהקדם!

See Security

השאירו פרטים ו- See Security תחזור אליכם בהקדם!

למה כדאי ללמוד קורס סייבר?

אז למה אתם רוצים ללמוד קורס אבטחת מידע וסייבר היא שאלה משמעותית לבחירת מקום הלימודים שלכם. מאחר ומדובר בעולם ידע משמעותי שנוגע לחיים של כולנו בשלל היבטים שונים אנשים רבים רוצים ופונים אל לימודי אבטחת מיד להעשרה אישית שלהם ולא למטרות מקצועיות במישרין. כמובן שכולם מיישמים את הידע הנרכש בסביבת העבודה, לא משנה מהי, ולא רק בסביבת העבודה, שהרי כל החיים שלנו כיום נמצאים בתוך מכשירים דיגיטליים מבוססים על המידע שאנחנו מייצרים, צורכים ומעבירים, והמידע הזה זקוק להגנה אדפטיבית אל מול כל הסכנות שאליהן הוא חשוף. אם גם אתם רוצים להעשיר את הידע שלכם והכלים הכלליים לחיים באופן כללי זה דבר אחד. במקרה כזה תעדיפו קורס אבטחת מידע או קורס סייבר למתחילים שישפוך רקע ויעשה סדר בדברים, אפילו יעניק כלים מעשיים ולא בהכרח יהיה מחייב מאד מבחינת אובדן שעות עבודה.קורס סייבר למתחילים

במידה ואתם רוצים לקבל הכשרה של מיישם הגנת סייבר, קורס מגן סייבר שאותו תבחרו צריך להיות רציני וחלק ממסלול הכשרה יסודי ומעמיק דיו. זה לא אומר שתוכלו לוותר או לדלג על הקורס למתחילים במידה ואתם מגיעים חסרי ניסיון, מה עוד שהקורס למתחילים הוא בגדר מתנה מקצועית שיכול לאפשר ליישר קו מבחינת ידע מבלי להינזק מהעדרו ברמה הבסיסית ביותר.

מוסד הלימודים צריך לספק פרספקטיבה אקדמית במובן של היקף ההכשרה שקיים במסלול ההכשרה ומבחינת הקורסים העתידיים שנגישים לבוגרים שרוצים להעמיק את ההכשרה שלהם. בנוסף, מוסד הלימודים צריך להתייחס למיסוד המקצוע העתידי שמרחף מעל המקצוע ולהיות מסוגל לספק הכשרה חזקה מספיק שלפחות תשקל כאפשרות לקבלת פטורים בעתיד שבו המקצוע ידרוש גם הסמכה ממשלתית מעבר להסמכות הקיימות קיום במשק מטעם התאגידים הגדולים. זאת ועוד, מוסד הלימודים צריך להיות מקושר לתעשייה ברמה של תכני הלימוד והרלוונטיות לתעשייה.

למצוא עבודה בזמן הלימודים – זה אפשרי

יש מוסדות לימוד שמתחייבים למצוא עבודה תוך כדי שיתוף פעולה עם חברות גדולות במשק יוכל לספק לסטודנטים שלו גישה לאותם מקומות עבודה, הן במהלך הלימודים וקבלת ההכשרה והן בשלבים עתידיים יותר של אחרי סיום הלימודים כך שאפשר יהיה לנתב את הבוגרים לתקופות הכשרה במסגרת מקומות העבודה מה שיעניק ניסיון מעשי הן לחיזוק הכישורים החדשים שנרכשו והן ישמשו כניסיון מעשי בעבודה לקראת חיפוש עבודה בהמשך. כמובן שמעסיקים אלה כשלעצמם מהווים גם מעסיקים פוטנציאליים וככל שמוסד הלימודים מקיים יחסי גומלין עשירים ומעשירים עם מוסדות הלימוד כך אלו יוכלו לסייע בהשמה של הבוגרים למקומות עבודה פנויים בקרב המעסיקים שעמם מתקיימים יחסי גומלין.

קבלת הכשרה מעשית בעולמות הסייבר בעולם המודרני הוא בגדר חובה ובסיס חיוני עבור כל אדם, גם אם אין שום עניין לעבוד בתחום, אבל כדאי וחשוב לדעת, בפרט בעידן קורונה וחוסר היציבות התעסוקתית שכולנו חווים כבר כל כך הרבה זמן, שמדובר במקצוע חיוני מאד. עולם הסייבר ומקצועות הסייבר על כל גווניהם מהווים את הליבה של העולם החדש והמאפיינים הייחודיים שמאפיינים עולם זה מאפשרים לו להמשיך ולהתקיים לא משנה מה קורה, ואכן כך קורה והוא ממשיך להתקיים, הוא והאנשים שעובדים בסביבתו. מעבר לחיוניות של תחום זה, כמובן שמדובר על תחום עם הרבה מאד כסף וביקוש גדול מאד בידע הן בארץ והן בעולם. ישראל כאומת ההייטק העולמית מייצרת לעולם ראשים מיומנים ומוכשרים במיוחד שזוכים לתנאי עבודה מהטובים ביותר בעולם וביקוש אדיר מרחבי קצוות כל כדור הארץ, אין ספק שמדובר על יתרון משמעותי במיוחד.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות