קורס מגן סייבר

לימודי סייבר הפכו לחלק אינטגראלי בהשכלה הכללית הנדרשת באופן גלובלי וכזה שהאוכלוסייה מפנימה יותר ויותר את הסיבות לכך.

בעולם דיגיטלי שמבוסס על מידע, על אחסון של מידע והעברה שלו סוגיות של אבטחה עומדות בראש סדר העדיפויות הממשלתיות, אבל גם המגזר העסקי וגם המגזר הפרטי מבינים שתחום זה חולש לחייהם לא פחות. למעשה, בדיוק כמו שגוף האדם ארוז ומנוהל על ידי המידע שמצוי בסלילים הגנטיים שלו, גם החיים המודרניים שלנו ארוזים בתוך מידע שנמצא ברובו ברשת, חשוף לחדירה, גניבה ופוטנציאל אדיר להינזק. מידע שלנו שניזוק פרושו של דבר הוא שהחיים שלנו הם שניזוקים, וזה קורה באופן ישיר ולפעמים הרה גורל, הן ברמה האישית, הן ברמה הקבוצתית והקהילתית והן ברמה המדינית. יש לזה משמעויות עצומות וזה שאומר שהבנה, לפחות בסיסית בעולם של אבטחת מידע הוא חיוני והכרחי בעידן של ימינו. עבור כל אחד.

קבלת מידע, היכרות והבנה של התחום לפחות ברמה של ממשק בסיסי והבנה אלמנטרית של מה שמנהל את החיים שלנו היא חיונית. כמו שבעבר לקח לנו זמן להפנים שהשכלה פיננסית חייבת להיות בתוך סל הידיעות והכישורים שלנו, כך עתה גם הידע הטכנולוגי שנוגע באבטחת מידע וסייבר הפכו לאבן יסוד חיונית ומהותית בחיים של כולנו. להכרות בסיסית יש חשיבות לא רק ברמה הפונקציונלית של היכולת לפתור בעיות של ממש, בשביל זה תמיד יהיו מומחים שיוכלו לספק את הפתרון הטוב ביותר. החשיבות של רכישת ידע בסיסי בנושא עבור מי שאינו עוסק בו חשובה יותר בהיבט המנטלי. היכולת שלנו להתמודד בסביבה מאתגרת תלויה בתחושה של ביטחון שנובעת עם היכרות מסוימת. גם היכולת לפנות לעזרה היא פעולה שנובעת כתוצאה עם היכרות בסיסית, הן בהבנה שיש מקום לבקש עזרה והן בידיעה ממי לבקש אותה, אחרת אנחנו פשוט קופאים.

אבטחת מידע וסייבר הם חוד החנית לא רק של הטכנולוגיה אלא של התעשייה כולה, מבלי להיכנס לרמת היקף הפשיעה הדיגיטלית, מאחר וכל הנתונים של כל העולם מצויים ברשת, לא מן הנמנע שגם עיקר משאבי הפשיעה, זו המאורגנת וזו שלא ינותבו לאן שנמצא הכוח והכסף. במציאות שכזו, שליטה ביכולות התמגנות היא חיונית גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית. מי שיבחר ללמוד מיישם הגנת סייבר יבטיח לעצמו עלייה על מסלול מקצועי יוצא דופן, מרתק בעל פוטנציאל צמיחה והשתכרות אדירים וביקוש הולך וגובר בארץ ובעולם כולו. כמובן שלקבל הכשרה בארץ מתלווה עם כל היתרונות הנלווים לקבלת הכשרה בבירת ההייטק העולמית וגם זה נתון שכדאי לקחת בחשבון למי שעושה שיקולי קריירה.

מהו קורס סייבר?

קורס סייבר הוא קורס, לרוב אחד מני רבים, במסגרת תכנית הסמכה רחבה ומקצועית בתחום אבטחת המידע שמטרתה להכשיר אנשים בעולמות הסייבר, הפעילות הרשתית, מתקפות והאקינג, פישינג וגניבת מידע, ומיגון ברמה הכללית וברמה המיקרו והמערכות עד לרכיבים הקטנים ביותר.

עולם אבטחת המידע הוא עולם בצמיחה מאד מהירה, בישראל ובעולם כולו, משום שהוא רלוונטי לכל היבט של החיים, הן של האדם הפרטי בחייו והן של מערכות מסדרי גודל שונים- זוהי בעצם רשת הביטחון המרכזית שלנו.

קורס אבטחת מידע וסייבר מתנהל בקבוצות על בסיס מבנה של שנה אקדמית לרוב, כלומר כששעת לימוד אקדמית היא שלושת רבעי השעה וסמסטר אקדמי הוא שלוש עשר שבועות. הלימודים נעשים בקבוצה ואליהם מתווספים גם שעות תרגול ומעבדה, בהתאם לבית הספר בו בחרתם ללמוד. תכניות הלימוד השונות מבוססות על מסלולי לימוד מובנים שמתחילים בלימודי קורס סייבר למתחילים שמהווים לימודי יסוד ובסיס שמטרתו לאפשר גישה גם למי שאין לו שום ידע קודם ולאחר מכן ניתן להמשיך ללימודים מתקדמים יותר. בגלל אופי העבודה, לרוב אופן ניהול הלימודים נעשה על בסיס קורס סייבר אונליין, בפרט בעידן קורונה קורס סייבר אונליין הפך לאפשרות הבלעדית, עם כל היתרונות שמגולמים בכך.

למי מתאים קורס מגן סייבר?

לימודי סייבר מיועדים לכל אדם שרוצה להעשיר את הידע והמיומנויות שלו בתחום הכי צומח והכי משמעותי בחיים המודרניים שלנו, תחום אבטחת המידע.

מי שאינו מעוניין להתמקצע, אבל כן רוצה להבין את התמונה הגדולה, על מה פשר הדבר, את המושגים המרכזיים, הסוגיות האתיות והרגולציה שקיימת בנושא.

מנהלים, בכירים ומנהלי ביניים, אנשי עסקים, אנשי פיננסים, עצמאיים ואנשים שרוצים לקבל ידע כללי מבלי בהכרח להתעסק דה פקטו בניהול ואבטחת סייבר, אבל כן מבינים את החשיבות של ההכרות שלהם עם עולם זה יתרמו באופן ניכר ומשמעותי מלימודי קורס סייבר, לכל הפחות קורס סייבר למתחילים, אשר יספק מבוא רחב ומעמיק שמצד אחד יתאים גם עבור מי שאין לו שום ניסיון בתחום ומצד שני יעניק ידע נגיש ויישומי על מגוון היבטיו של תחום התמחות זה. כיום, לימודי סייבר מהווים לימודי ליבה שהם בגדר ידע בסיסי מחייב עבור כל מי שמעוניין להצליח בסביבה שמשתנה בקצב מהיר, ללא קשר לתחום העיסוק שלו.

במקביל, אנשים שרוצים לרכוש לעצמם מקצוע בענף הולך ומתרחב שמהווה אבן יסוד בפעילות המודרנית יוכלו לעשות זאת באמצעות לימודי אבטחת מידע וקורס מגן סייבר

הכנה להסמכות מקצועיות של גופים בינלאומיים מובילים: CEH, CCNA, CCSA, MTA, Linux Essentials

 • Cyber Security Operations
 • תקשורת מחשבים
 • הגנת גישה בתקשורת ואינטרנט
 • בידול והפרדת רשתות תקשורת והיבטי אבטחת מידע בציוד תקשורת (הקשחה) ואבטחת מידע
 • Microsoft Domains and network management
 • LINUX
 • ניהול רכיבי אבטחת רשת בארגון
 • PYTHON
 • מתודולוגית ביצוע ניסיונות חוסן (תשתית ואפליקציה)
 • הצפנה אימות ובקרת גישה
 • תוכנות זדוניות וזיהוי אנומליות
 • היבטי אבטחת מידע במערכות הפעלה והקשחת שרתים
 • מחשוב ענן, שירותי אירוח, וירטואליזציה
 • אבטחה פיזית
 • מעבדות סייבר מתקדמות
 • תרגול ואתגרים בזירת אימוני הסייבר (סימולטור) הייחודית שלנו

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ ללא עלות